miles fidelis
PostWysłany: Pią 16:54, 02 Lut 2007    Temat postu:

a widzieliście drugi półfinał/

jak dostaniemy takiego sędziego w finale to właściwie nie mamy po co tam jechać...
Fogg.Glasgowice
PostWysłany: Pią 16:10, 02 Lut 2007    Temat postu:

hehe tesh ogladalem meczyk . viva la jurasik and jarosik from glasgow celtic Smile
BrYLAnT
PostWysłany: Pią 11:29, 02 Lut 2007    Temat postu:

to jest poprostu mentalność polskiego kibica i tak juz musi być Very Happy ale mi to zwisa czy wygrają czy przegrają zasze bede mówil ze ,,my" Very HappyVery HappyVery Happy
_R9_
PostWysłany: Pią 9:27, 02 Lut 2007    Temat postu:

heh nasi
dlaczego jak polska reprezentacja (obojętnie czy piłki ręcznej, nożnej czy siatkówki) wygrywa to cały naród podniecony sukcesem krzyczy "myśmy wygrali" lecz kiedy następuje porażka znów wierny nasz naród powiada "oni przegrali" nie rozumiem czyżby było tak ze polacy nie potrafią przegrywać??
PaQlinka
PostWysłany: Czw 23:39, 01 Lut 2007    Temat postu:

qrcze choc nie jestem fanka tego sportu , pozwolilam sobie ogladnac ten meczyk. Wyrownana walka byla, no i te dogrywki dobrze ze nasi wzieli sie w garsc i wygrali, teraz bedzie bitwa o jak najwyzsze podium. Ale bedzie jazda jak zdobeda złoto.
BrYLAnT
PostWysłany: Czw 23:30, 01 Lut 2007    Temat postu: Polska w finale!!!

,,Reprezentacja Polski po raz pierwszy w historii zagra w wielkim finale mistrzostw świata piłkarzy ręcznych! W spotkaniu półfinałowym podopieczni Bogdana Wenty pokonali po dwóch dogrywkach Danię 36:33".

hehehe widac ze nasi Piłkarze Ręczni wzięli przykład z siatkarzy i pokazali na co ich stać Very HappyVery HappyVery Happy,